/ در آموزش ها / توسط
آخرین زمان ویرایش:

چگونه در تم فارس کسب درآمد کنیم…

hامروزه فروش قالب و افزونه یکی از پردرامد ترین کار هاست که افزاد زیادی در حال حاضر مشغول این کار هستند.

شما نیز میتوانید با فارسی سازی قالب ها و افزونه های خارجی و یا طراحی قالب و افزونه وردپرس و ارایه ان در مارکت تم فارس کسب درامد کنید.

فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، 90% از مبلغ به طراح، 1% به سیستم پرداخت آنلاین , 5% سهم بازاریابی محصول و 4% به سایت تم فارس تعلق می‌گیرد! (در آینده احتمال تغییر این درصدها وجود دارد.)

در جهت حمایت از طراحانی که به صورت اختصاصی تنها با سایت راست چین همکاری دارند و تشویق سایر طراحان به همکاری با وب سایت مرجع قالب های آماده (تم فارس) درصد مشارکت طراحان غیر انحصاری به 70% کاهش می یابد.

برای ارسال قالب ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید و و از بخش قروشنده شوید اقدام به ثبت نام به عنوان فروشنده کرده و پس از تایید محصولات خود را بفروشید!

قوانین تم فارس

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب تم فارس برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم :

 1. در تم فارس محصولاتی تایید می شوند که یا خود فرد سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده باشد و خود شخص آن را فارسی و بومی کرده باشد.
 2. حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۰۰.۰۰۰ تومان است.
 3. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای 1 مرتبه و در روز پنج شنبه انجام می شود.
 4. درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.
 5. مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.
 6. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در تم فارس را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان تم فارس به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
 7. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
 8. کلیه فروشندگان موظفند حداکثر یک هفته بعد از ارائه به روزرسانی مرتبط با محصول خود، از شرکت سازنده بروزرسانی محصول را دریافت کرده و نسبت به آماده سازی بسته به روزرسانی شده در تم فارس اقدام کنند، در غیر اینصورت تم فارس این حق را دارد تا بدون اطلاع رسانی به فروشنده فعلی، فروشنده جدیدی را برای محصول مشخص کند و یا محصول را از تم فارس حذف کند. همچنین فروشندگان در این شرایط به دلیل بی تفاوتی نسبت به پشتیبانی و به روزرسانی محصولات عرضه شده، حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.
 9. فروشنده موظف است در عنوان محصول فارسی سازی شده ارسالی حتما از نام انگلیسی و اصلی قالب یا افزونه استفاده نماید، در غیر اینصورت محصول ارسالی از حالت انتشار خارج می شود.
 10. در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد و یا نسخه نال شده محصول از راه غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد.
 11. ایجاد پیش نمایش آنلاین برای پوسته ها و افزونه ها هم فروش را افزایش می دهد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزایش می دهد، این مورد ( ایجاد پیشنمایش آنلاین فارسی ) برای تمامی پوسته ها و افزونه ها الزامی می باشد. ( برای افزونه ها ارائه تصاویر کامل از محیط افزونه یا ویدئوی آموزشی و کامل بلامانع است.
 12. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از مارکت شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.
 13. اگر دو محصول غیرایرانی یکسان توسط دو فروشنده مختلف به صورت همزمان ارائه شود، اولویت با فروشنده ای خواهد بود که Purchase Code (کدخرید) داشته باشد و همچنین آخرین نسخه از آن محصول را در اختیار داشته باشد.
 14. برای پوسته های ایرانی ارائه پنل تنظیمات پوسته الزامی است.
 15. تمامی فایل ها و امکانات لازم برای محصول باید در پکیج خریداری شده موجود باشد، و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود.

نوشته های مشابه

نمایش آیدی در وردپرس با Reveal IDs

این افزونه امکان نمایش آیدی در وردپرس و بخش های مختلف پنل وردپرس را فراهم می کند. افزونه Reveal IDs…

نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد