خانه / برنامه نویسی / کار برنامه نویسی در منزل

کار برنامه نویسی در منزل

خیلی ها دوست دارند بعد یادگیری برنامه نویسی، از خونه بیرون نرن و تو خونه بشین و برنامه نویسی کنند. در این مقاله میخواهم در مورد کار برنامه نویسی در منزل صحبت کنم و هر چیزی که نیازه در این باره رو بیان کنم. پس اگر میخواهید در مورد کار برنامه نویسی در منزل بیشتر بدونید این مقاله رو تا انتها مطالعه کنید.

کار برنامه نویسی در منزل

کار برنامه نویسی در منزل

همانطور که در بخش بالا گفتم خیلی ها دوست دارند در منزل باشند و کار برنامه نویسی رو انجام دهند اما باید چه شرایطی فراهم شود تا شما بتوانید کار برنامه نویسی در منزل داشته باشید. ما میتوانیم به دو روش کار برنامه نویسی را در منزل انجام دهیم. که در بخش پایین به صورت مفصل در مورد آنها صحبت میکنیم.

کار برنامه نویسی در منزل به صورت دوری کاری 

 اولین روش در این بخش، کار برنامه نویسی در منزل به صورت دوری کاری  است. یعنی شما میرید با شرکت مربوطه صحبت می کنید و درخواست دور کاری میدهید و شرکت در صورتی که سیاست کاریش اجازه دهد قبول میکند. البته بعضی شرکت های برنامه نویسی کلا سیاست کاریشون دوری کاری است. چون با دوری کاری هزینه های شرکت به شدت پایین میاد. پس این مدل دور کاری بسته به شرکت مورد نظر است و خیلی برای دو طرف سودمند است. البته باید اینقد کارتون خوب باشه که شرکت مربوطه قبول کند.

کار برنامه نویسی در منزل به صورت آزادکاری یا فریلنسری

 بعد از این که روش کار برنامه نویسی در منزل به صورت دوری کاری رو مورد بررسی قرار دادم حال به سراغ کار برنامه نویسی در منزل به صورت آزادکاری یا فریلنسری میرویم. قبلا در مورد فریلنسری یا همان آزاد کاری صحبت کردیم. فریلنسر به کسی می گویند که وابسته به کس یا شرکت خاصی نیست و به صورت انفرادی پروژه میگرد و انجام میدهد. 

در حالت آزاد کاری شما به صورت ماهانه با شرکت یا شخص خاصی کار نمی کنید و باید خودتون پروژه بگیرید و در خانه انجام دهید. معمولا این مدل مرسوم تر و جذابترم هستش و نیاز نیست تحت سلطه کس خاصی باشد. من شخصا این مدل رو پیشنهاد میدم. برای گرفتن پروژه باید راه های گرفتن پروژه رو بلد باشید که در یک مقاله جدا سعی میکنم در این باره صحبت کنم. 

مزایایی کار برنامه نویسی در منزل


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

آموزش آپاچی اسپارک در ۷ روز – گیت

اگر به دنبال راهی هستید تا در مدت زمان کوتاهی مفاهیم اصلی Apache Spark را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *