خانه / برنامه نویسی / بهترین کتاب آموزش سی شارپ

بهترین کتاب آموزش سی شارپ

یکی از روش های یادگیری برنامه نویسی سی شارپ، استفاده از کتاب آموزشی است. خیلی ها از من در مورد بهترین کتاب آموزش سی شارپ سوال می پرسند. در این مقاله سعی می کنیم کتبی که در این زمینه جز بهترین ها هستند بخصوص بهترین کتاب آموزش سی شارپ رو معرفی کنم و چند نکته در مورد یادگیری با استفاده از کتاب رو بگم تا شما با خیال راحتر شروع به یادگیری کنید. 

بهترین کتاب آموزش سی شارپ

قبل از اینکه شروع به معرفی بهترین کتاب آموزش سی شارپ کنیم باید اینو در نظر بگیرید که یادگیری برنامه نویسی از طریق کتاب یه ذره وقت گیرتر است و واقعا اطلاعات زیادی به دست نمیاورید. دلیل این موضوع رو بهتون میگم. برنامه نویسی مثل بقیه علم های دیگه مثلا بازاریابی نیست. مثلا شما از طریق یک کتاب آموزش بازاریابی می توانید اندازه یک دوره ۲۰ جلسه ای آموزش بازاریابی مطلب یاد بگیرید. اما در برنامه نویسی اینگونه نیست. چون مثلا برای یادگیری نحوه کار با جعبه های پیام در کتاب باید حداقل ۱۰ ۱۵ صفحه صرف شود اما در فیلم استاد در قالب ۲ ۳ دقیقه به صورت عملی به شما نحوه کار رو آموزش میدهد و نحوه یادگیری هم خیلی خیلی آسون تر می شود.

نمیخوام منکر یادگیری از طریق کتاب بشم اما در حال حاضر بهترین گزینه یادگیری و آموزش برنامه نویسی، فیلم آموزش است. در این مقاله سعی می کنم هم فیلم و هم کتاب آموزش سی شارپ معرفی کنم تا بر اساس سلیقه و علاقه خودتون یکی رو انتخاب کنید.

بهترین کتاب آموزش سی شارپ

راسیتش کتابی با عنوان بهترین کتاب آموزش سی شارپ وجود ندارد چون اکثر کتاب های فارسی کپی برداری هم هستند یا تقریبا ناقص ارائه شده اند. اما اگر می تونید از کتاب های زبان اصلی استفاده کنید چون انصافا فوق العاده اند. سعی می کنم در آینده چند کتاب خوب زبان اصلی در زمینه آموزش برنامه نویسی سی شارپ و زبان های دیگر رو در سایت قرار دهم. در بخش زیر سعی کرده ایم چند کتاب که نسبت به بقیه بهتر هستند رو معرفی کنیم تا شما یکی رو به انتخاب خود انتخاب کنید. 

فیلم آموزش برنامه نویسی سی شارپ

تا این لحظه چند کتاب خوب برای یادگیری و آموزش سی شارپ معرفی کردیم حال میخواهیم منابعی به صورت فیلم معرفی کنیم تا اگر خواستید برنامه نویسی سی شارپ رو با فیلم یاد بگیرید از این فیلم ها استفاده کنید.

(بیش از ۵ ساعت فیلم آموزشی، کل دوره بیش از ۷۰ ساعت)
جلسه مقدمه | جلسه یک | جلسه دو | جلسه سه | جلسه چهار | جلسه پنج | جلسه شش | جلسه هفت | جلسه هشت

پیشنهاد میکنم حتما مقاله چگونه متخصص سی شارپ شویم ؟ رو مطالعه کنید. در این مقاله به صورت کامل نحوه یادگیری و متخصص شدن در زمینه برنامه نویسی سی شارپ رو آموزش داده ام.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

آموزش ساختار داده و الگوریتم ها در جاوا ۱۱ – گیت

برنامه ها از الگوریتم و ساختمان داده ها ساخته شده اند. تسلط بر آن ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *